הדברת חולדות

נתקלתם בחולדות בבית או בבית העסק? בקריאת שורות אלו, כבר ביצעתם את הצעד הראשון לקראת מיגור המזיקים. צוות יקיר המדביר מבצע הדברת חולדות, הדברת עכברים, הדברת תיקנים, נמלים ועוד, באמצעות טכניקות מתקדמות וידידותיות לסביבה.

חולדות הם מזיקים מאוד לא סימפטיים, שעשויים לגרום לא רק לנזק לרכוש אלא להעביר מחלות ולפגוע פיזית בבנ"א ובבעלי חיים. מיגור חולדות על ידי הצוות של יקיר המדביר כולל פיזור מלכודות אפקטיביות, ופיזור חד פעמי של רעלים בעלי רמת רעילות נמוכה מחוץ לבית או לבית העסק. במידה והבחנתם בחולדות במנוסה, תוכלו לנסות לעקוב אחריהם עד לבוא המדבירים כדי שיוכלו לספק לכם שירות מהיר יותר.

האם לנסות לבצע הדברה באופן עצמאי?

גם אם אתם סוברים שתוכלו ללכוד את המזיקים בעצמכם בעזרת מלכודות דבק או בכל שיטת הדברה אחרת, שימו לב ששימוש לא נכון במלכודות יוביל ליותר קושי ללכוד אותן בהמשך.הדברה אחת הבעיות המרכזיות בלכידת מכרסמים ובעיקר חולדות מצויות היא שהן חכמות במיוחד. בשימוש במלכודות המכילות רעלים, החולדות יודעות להמנע מהגעה לאזור הממולכד ובכך מקשות מאוד על תפיסתן. מנגד, פניה למדבירים מקצועיים יוביל ללכידת המכרסמים פי כמה וכמה יותר מהר באמצעות טכניקות חדשניות. עם זאת, חשוב מאוד להדגיש שגם הדברה מקצועית לא תמיד מספקת פתרון מוחלט של הבעיה. לעיתים, גם אחרי הדברה מקצועית נמשיך להבחין מדי פעם בחולדות שהצליחו לעקוף את טכניקות המלכוד המתקדמות.

הדברת חולדות באמצעות טיפול ארוך טווח

אם אתם ממשיכים להבחין בחולדות מדי פעם, תוכלו להירגע ביודעכם שמדובר בתופעה נורמלית. הדברת מכרסמים מורכבת הרבה יותר מהדברה רגילה, ודורשת לעיתים טיפול ארוך טווח. צוות יקיר המדביר מאפשרים לכם לבחור בטיפול מתמשך הכולל הצבת מספר מלכודות קבועות עבור החולדות, וטעינתם מדי פעם בפעם ברעל מושהה. שיטת טיפול זו היא המומלצת ביותר, עבור המעוניינים להמנע ממוות המכרסמים, שכן נציגינו יפנו את המלכודות מהמכרסמים בזמנים קבועים עד לפתרון הבעיה. יתרון נוסף לשיטת הדברה זו, היא שניתן לשלוט בקלות על מקום המוות של המכרסם ובכך למנוע ריחות לא נעימים. חשוב להדגיש, כי מכרסמים ובעיקר החולדות המצויות הן בעלות יכולת למידה יוצאת מן הכלל. חולדה שלא נתפסה במלכודת למרות כל המאמצים, תמנע מלהגיע מחדש למקור הסכנה ובכך תקשה עליכם לתפוס אותה. זו הסיבה שכדי לפתור את הבעיה מן השורש, מומלץ להעזר בצוות מדבירים מקצועי, הבקיא לאורך ולרוחב בשיטות ההדברה השונות.

מעוניינים להזמין הדברה כעת? חייגו עכשיו ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם.

פתרונות הדברה ייחודיים וידידותיים לסביבה
לשוק הפרטי | לשוק המוסדי | לשוק העסקי
נמגר עבורכם את כל סוגי המזיקים, בשיטות ידידותיות ובטוחות

לקבלת יעוץ ממדביר מוסמך התקשרו:

לקבלת יעוץ ממדביר מוסמך התקשרו: